Григорій Квітка-Основ'яненко - Конотопська відьма (аудіокнига)

Григорій Федорович Квітка-Основ'яненко (1778 - 1843) - український прозаїк, драматург, новинар, літературний критик і культурно-громадський діяч. Засновник художньої прози та жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Твори письменника утверджували високі морально-етичні якості людини з народу, відіграли помітну роль у розвитку української мови. Як письменник, видавець, літературний критик і публіцист виступав в оборону художніх можливостей української літературної мови. Брав участь у заснуванні професійного театру в Харкові (1812), у виданні першого в Україні журналу «Українскій Вістникъ» (1816-1817), сприяв виданню альманаху «Молодикъ» (1843-1844).
«Коното́пська відьма» - сатирично-фантастична повість Григорія Квітки-Основ'яненка, написана в 1833, а опублікована в 1837 році у другій книзі «Малоросійських оповідань» письменника. Повість розповідає про козацьку старшину, сотника славної конотопської сотні Микиту Уласовича Забрьоху, його писаря Прокопа Ригоровича Пістряка та відьму Явдоху Зубиху. Твір складається з 14 розділів і має закінчення («закінченіє»). Кожен розділ повісті починається словами смутний і невеселий, які набули в українській мові статусу крилатих слів.

ਟਿੱਪਣੀਆਂ

 1. Irina Stepanova

  Irina Stepanova3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Наше рідне слово, піч час війни ще більше усвідомлюєш цінність нашої мови, культури і націі. Неймовірно гарний запис!

 2. Maria Kozlovska

  Maria Kozlovska4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Василь Степанович,дуже дякую за озвучку! Ваш голос занурює в атмосферу цього твору і часу,ніби сам там,перебуваєш.))😀👍💐♥️👏

 3. Anna Sotnykova

  Anna Sotnykova4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Слава ЗСУ та конотопським відьмам!

 4. Tania Luchyn

  Tania Luchyn25 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @Fox Night випадково написала🤭

 5. Южное солнце

  Южное солнцеਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  😂

 6. Otto

  Ottoਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Fox Night ну ще можна диканьським

 7. Fox Night

  Fox Night2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Tania Luchyn пвп

 8. Tania Luchyn

  Tania Luchyn2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Fox Night ф

 9. Светлана

  Светлана4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Моя рідня, чудова й барвиста українська мова, як ти розквітаєш та сяєш коштовностями, коли за перо береться майстер. Скільки років минуло з того часу, коли цей твір був написаний, а ми й досі залюбки його слухаємо та насолоджуємось співом нашої солов'їної рідної мови! Дякую за чудове читання!!!

 10. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂8 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @77jkl890 так само і слово "ждати" не є літературним, то теж розмовне. А от "тряпка" - чистий суржик, українською правильно буде "ганчірка", Ваша правда. Цілком згодна з Вами щодо галицького діалекту - дуже цікавий він, дуже колоритний. Я з Волині, але вже рік живу на Закарпатті - тутешній діалект для мене це взагалі невичерпне джерело захвату. Наприклад, ту ж ганчірку тут називають "рянда", якщо маленька - ряндочка🥰 мені настільки тут подобається, що за рік я вже розумію все...потихеньку починаю користуватися, що дуже тішить місцевих😁

 11. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂8 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @77jkl890 "поздоровкатися" більш відноситься до розмовної мови, таке собі просторіччя. Також означає "потиснути руку при зустрічі". Літературною ж мовою буде "привітатися". "Привітати" - зовсім інше слово, російською буде "поздравить"(наприклад, зі святом).

 12. 77jkl890

  77jkl8909 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @꧁Golden Wife꧂ я слышал и " фура жде" не "чекайе" нет просто украинской раскладки дать "э" в другую сторону. Так и слышал "даты тряпку в руцi" не "ганчирку". Я конечно не эксперт но украинский язык знаю из книг и телевизора. Говорить конечно уже не умею но Галицкий это по 2 новых слова в приложении.

 13. 77jkl890

  77jkl8909 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @꧁Golden Wife꧂ вот мне интнрестно как правильнее "поздоровкатись" или "привiтати" ? Тайм код 7:45. Язык всегда меняется вне зависимости от страны, а больше от расположения людей.

 14. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂19 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @Андрій Позненко повторю для тих, кого Бог мозком не обдарував - залиште свої хворі фантазії при собі. Не треба приписувати людям те, що самі вигадали. І казати "зрозумів" у даному випадку - зовсім недоречно, бо нічого Ви не зрозуміли.

 15. Elena Novikova

  Elena Novikova3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Випадково почала слухати- і не могла відірватись, який розкішний твір і чаруюче читання, дякую! 👏👏👏

 16. bl mi

  bl mi2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Класс! Я з Беларусі! Украінскую мову не ведаю, але слухаю с задаваленнем, такі выдатны голас!

 17. людмила прудникова

  людмила прудникова6 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Один чтец настолько талантлив,что своим прекрас ным чтением предствил целый театр! и голос приятный,с большим удовольствием слушаю. Здоровья всем и счастья!

 18. Тягач Могучий

  Тягач Могучий4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Як же Ви чудово читаєте, пане! Я в захваті.

 19. Анатолій Погребицький

  Анатолій Погребицький7 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Як бальзам на душу. І сюжет, і мова рідна, а про пана Василя Степаноаича Мазурка і казати нічого бо всі його голос чули. Це майстер слова вищої марки. Дуже радий і втішаюсь українською мовою, на відміну від паганої мови паганого писаря.

 20. Елена Ра

  Елена Ра18 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  Василь Петрович Мазур, а не Мазурок

 21. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Владимир Пепрович це не московитська.

 22. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Чому ж "паганої"?

 23. Iryna Wetzel

  Iryna Wetzel3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую пане Василю Мазуру за прекрасне озвучення книг. Ваш голос можна пізнати з тисячі голосів. Дуже люблю Вас бачити у спектаклях театру імені Івана Франка. Ви ототожнюєте неперевершений український колорит!

 24. Leon Renk

  Leon Renk4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Василю Степановичу хвала! Квітка-Основ'яненко геній!

 25. Barbara Bronder

  Barbara Bronder3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Про конотопську відьму зараз дуже актуально 😏🇺🇦

 26. Олександра Макарова

  Олександра Макарова3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Яка красива дикція, схоже на Ступку. Яка красива у нас мова!!!

 27. Matii

  Matii9 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  '8

 28. Matii

  Matii9 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  8

 29. Руслан Багрій

  Руслан Багрійਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  У

 30. Руслан Багрій

  Руслан Багрійਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Ше

 31. Руслан Багрій

  Руслан Багрійਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Н

 32. Елена Черкасова

  Елена Черкасова4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Боже! Я потрясена талантом Чтеца! Это музыка для души!

 33. Антоніна Хромець

  Антоніна Хромецьਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Слухати таке озвучення твору - саме задоволення

 34. Mari Max

  Mari Max3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Слухаю під час війни на ніч , і насолоджуюсь)згадуючи як в дитинстві читала

 35. Лидия Орел

  Лидия Орел8 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  Так, шкода лише, що під час війни на телеекранах усяка непотріб іде, а класику української літератури наші люди не бачать..

 36. Юлия Люблян

  Юлия Люблян3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  ГОСПОДИ, ЯК ЖЕ Я, ОБОЖНЮЮ УКРАЇНСЬКУ КЛАСИЧНУ ЛІТЕРАТУРУ. З ГРАМОТНОЮ І ЧИСТОЮ ДИКЦІЄЮ І ПРАВИЛЬНИМ НАГОЛОСОМ. .ЩИРО ДЯКУЮ 💙💛💙💛💙💛✊✌👏👍💙💛💙💛 УКРАЇНСЬКА МОВА,- ЦЕ ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ , НАШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ І ОБЕРІГ ,- ,ДЛЯ ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО РОДУ. 💙💛💙💛💙💛

 37. Zaur Apaev

  Zaur Apaev14 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  ПОТРЯСАЮЩЕПрекрасныеУКРАИНСКИЕДевушкииЖенщины👑СамыеКРАСИВЫЕ!!!СамыеОБВОРОЖИТЕЛЬНЫЕ!!!СамыеСОВЕРШЕННЫЕвМИРЕ!!!ДайБОГВамЗдоровья,СЧАСТЬЯиБЛАГОДЕНСТВИЯ!!!БлагословииХраниВасБОГ💟🌹🌹🌹👏👏👏

 38. Анна Мария

  Анна Мария4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже дякую за чудово і талановито прочитаний утвір класика української літератури. Неймовірне задоволення, низький уклін. Дай Вам Бог. Привіт з Ірландії

 39. Тина

  Тинаਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую за можливicть МАТИ насолоду вiд твору та виконання.

 40. Майя Касынюк

  Майя Касынюк3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Згадалось дитинство, як ми з бабу об сидимо біля грубки і слухаємо радіо театр. Аж мурахи!

 41. Лидия Орел

  Лидия Орел8 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  Я теж завжди малою з батьками слухала радіоспектаклі, " Театр у мікрофона", щось готували із матусею на кухні та й слухали. Так затишно і хороше на душі тоді було, в дитинстві відчуваєш все щиро і по- справжньому..Давно на світі немає батьків, лише спогади залишились..А сьогодні, у неділю вирішила вареників наліпити та щось послухати, та випадково увімкнула цю класику української літературу у чудовому виконанні, стільки емоцій...

 42. Алексей Богацкий

  Алексей Богацкийਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Озвучка очень классная!

 43. Лана Ждан

  Лана Ждан4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую вам за працю, більше б українського читання на ютубі💝

 44. Олександра Орел

  Олександра Орел2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Ira Sas пппппппппппппппппппппппппппвпппппрппппрппппппппппппппппппппппппппппаппппппапппапппппппппппппппппппппппппппппппащппппппппппппппрппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппаапппппппппппппа8ппппппппппапппппппппппппапппппппппппппппппппапппппапппппппппаппаапппппппппппаапппаппаппппппппппппппппвпппппппаппппппппппппппппппппаппппппппапппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппапппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп8пппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппяппапппппппппппаппппппапппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппащвпппппвпппппппппппппп8ппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппрпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп8ппппппппппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппппппапппаппппппппвпппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппаппппаппппп8ппрпппппппппппппппвппппппппппппппппппапппаппппппппппппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппвпппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппвппппппппппппппппппппппвппппппппппппппппппппчпппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппчппппппппппаппппппппппппппппапппппппппппаппппппппппппппппппппппппппппппппппппаппппппппппаппппппппппппппппппппппаппппаппчппппапппппппппппппппппппппппппппппппвппппппппппппппппппппппппппппп8ппппп8щппппппаппппппппащппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппапппппппппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппппапппппппппппппппппппапппппрппппппппппппппрпаппппппппппппппппппппппппппппппа

 45. Ira Sas

  Ira Sas3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Вельми вдячна за ваші старання , все що гедочттала, освоюю у старості. Творчого натхнення, успіхів і здоров,я.

 46. ВІЛЬНІ ЛЮДИ В США

  ВІЛЬНІ ЛЮДИ В США4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Прослухала із задоволенням! Дякую! Слава Україні! 💛💙🌻

 47. Антоніна Чегіна-Мальцева

  Антоніна Чегіна-Мальцева4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  І твір і читання прекрасні. Дякую!!! Ось так і закохуєшся в своє, рідненьке.

 48. Людмила Савчук

  Людмила Савчукਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Чудове прочитання! Дякую

 49. Sofia Bereza

  Sofia Bereza3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Слухаю під час війни. Дякую за озвучку!

 50. Tais Ka

  Tais Ka4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Потрясающее произведение!!

 51. Радион Полевич

  Радион Полевич4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Неперевершений твір і виконання!

 52. Tais Afina

  Tais Afina3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Спасибо огромное, открываю для себя украинскую литературу, чтецу отдельный респект, слушала, не могла оторваться..... Тысячу лайков и подписка.

 53. Ирина Ирина

  Ирина Ирина6 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Чтец , талант!

 54. Па Па

  Па Па4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую за чудове читання.. Отримала неймовірне задоволення. Дякую ☺️🇺🇦💝

 55. Olena Doroshenko

  Olena Doroshenko3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Озвучка шалено крута💙💛!!!!

 56. Лілія Клімчук

  Лілія Клімчук3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Думала, що слухатиму по годині в день, але не зогледілась, як книга завершилась)) Дякую за майстерне прочитання! 💙💛

 57. Ігор Ульянець

  Ігор Ульянець3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Та сама історія...)

 58. Юрий Куц

  Юрий Куц4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже гарно і виразно читає . Як приємно чути рідну мову на чужині .

 59. Mila Mila

  Mila Mila4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Ловко прочитано ,грамотно ; й мовою таки нашою ! Спасибі !

 60. Elena Shaposhnik

  Elena Shaposhnik4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Приятно слушать хорошо читаете давно не слушала на украинском

 61. Светлана Дегтярёва

  Светлана Дегтярёва4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Чудове прочитання, буду ще раз слухати!

 62. Anna Butenko

  Anna Butenko2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  29.05.2022. время 23.40. Одесса🐬 Устала от просмотра военных действий, прогнозов, злости и слез. Решила послушать, отвлечься от всего этого ужаса. 🌈🕊️🌻💗🇺🇦🇺🇦🇺🇦💗🌻🕊️🌈

 63. Olga Samonenko

  Olga Samonenkoਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую за можливість прослухати українського класика в такому чудовому виконанні.

 64. Вито Коваленко

  Вито Коваленко4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую, слухала з великим задоволенням Озвучка прекрасна.

 65. TETIANA SKRYPKA

  TETIANA SKRYPKA3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую Вам за чудовий розказ. Слухаю, слухаю і наслухатись не можу, ніби попала у ХVIII-ХІХ вік. Голос дуже приємний. У нас сама чудова мова!

 66. Светлана Шевчук

  Светлана Шевчук4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Спасибо за видео книгу. Я не читала,а теперь прослушаю. Лайк.

 67. Дмитрий Д

  Дмитрий Д4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Класс) спасибо большое за озвучку! Приятный голос

 68. Светлана Шляк

  Светлана Шляк10 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую Василю Степановичу Мазуру за неймовірне прочтіння твору.

 69. Вільна Україна

  Вільна Україна10 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Ох , як мені гарно чути такий голос , ніби мій таточко читає мені наніч . Дуже дякую .

 70. Чумак Юлія

  Чумак Юлія3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Як чудово озвучений твір. Щиро дякую !

 71. Ірина Будко

  Ірина Будко7 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Велика подяка за неймовірний твір.

 72. Маргарита Маргарита

  Маргарита Маргарита4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  супер! так мои дедушка с бабушкой говорили, очень приятно слушать

 73. Illidari Irridal

  Illidari Irridal3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Тоня Слюсар а в Києві жах з мовою, почала спілкуватись українською, а всі відповідають російською. Цікаво, яка була б їх українська. З яким діалектом, ехх

 74. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Тоня Слюсар дуже приємно слухати. Я люблю й діалекти, але саме Полтавський варіант завжди вважала літературним.

 75. Тоня Слюсар

  Тоня Слюсар3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  200 років пройшло з часу написання твору, а мова яка гарна,яка була така й залишилася, так розмовляютьна полтавщині ,і черкащині і зараз,

 76. Nina Thurey

  Nina Thurey6 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже цікаво, а мова , мова,-- чудо

 77. Марія Бабійчук

  Марія Бабійчук3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже гарно 😍 велике дякую за працю❤️

 78. Галина Артеменко

  Галина Артеменко5 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Яка гарна наша солов'їна! Дякую !!

 79. Elvira Protsenko

  Elvira Protsenko3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Услада для ушей и души!!!! Шедеврально озвучен шедевр!!!! Просто шикарно,вкусно, колоритно!!! Нет слов!!!! Чтецу огромнейшее спасибо!!!!

 80. qwerty qeerty

  qwerty qeerty3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Слушаю с удовольствием Привет из Крыма

 81. Siempre Feliz

  Siempre Felizਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  ❤️❤️❤️

 82. Alla Kravets

  Alla Kravets4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Agree with other’s comments it’s magical reading and mova.;цэ насправжди чудово. Дякуемо дуже . Хотилось слухати бильше.

 83. Яна Крагель

  Яна Крагель3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Озвучено просто чудово. Дякую вам.

 84. Лимонная Туся

  Лимонная Туся3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Привіт з Дніпра! А знаєте, це моя перша аудіо книга! Дуже сподобалось, чудове читання! Навіть не помітила різниці, здається сама читала. Щиро дякую. Тепер буду всі книги слухати.

 85. Лимонная Туся

  Лимонная Тусяਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Siempre Feliz Дякую. Дуже сподобався Багряний👍

 86. Siempre Feliz

  Siempre Felizਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Я теж під час війни почала слухати, нашу літературну спадщину

 87. Siempre Feliz

  Siempre Felizਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Рекомендую "Кайдашева сім'я", та "інститутка" Марка Вовчка !!!

 88. Галина Артёменко

  Галина Артёменко4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Як же захотилось,таке кино побачити.дуже дякую.Слухала и представляла.💙💛🌻🌻🌻🙏🙏🙏💕💕💕

 89. Dariya Ivanytska

  Dariya Ivanytskaਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  В театрі Франка в Києві вистава була.. Про кіно не знаю..

 90. Nataliia Churpita

  Nataliia Churpita2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Яка гарна мова, як гарно читаєте - як пісня. Дякую дуже 🙏💛💙

 91. Лидия Шевченко

  Лидия Шевченко8 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  От славно чытае слухавбы и слухавбы спасибо 🤗🤗🤗

 92. Оксана Онуфрак

  Оксана Онуфрак4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже дякую! Чудове почитання!

 93. Alex Tregub

  Alex Tregub3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Наш Конотоп, він того вартий!)

 94. Darina Sheshenya

  Darina Sheshenya2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  так, наше місто найкраще)

 95. Liubov Beldii

  Liubov Beldii4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Неймовірно чудовий твір . Озвучення прекрасне .

 96. Юрий Акулов

  Юрий Акулов7 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Ачтож об Авторе не слова. ТАЛАНТ!

 97. olena

  olena4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Под видео

 98. lesya kocherga

  lesya kochergaਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  читає супер👍 💙💛пишаюсь українським 💛💙

 99. Ирина Меркулова

  Ирина Меркулова4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Зараз слухаю i розумiю, що тодi,що тепер, багато хто конотопських вiдьом ловить, замiсть допомогти армii.

 100. Gloria Arrowhead Ripper

  Gloria Arrowhead Ripper4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  О, так- то така відчайдушна заява про наміри, шукають хлопці пригод.

 101. Yuriy Burov

  Yuriy Burov3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую, це пречудово!

 102. Сергій Погрібний

  Сергій Погрібний3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую Вам за вашу роботу.Дуже приємна озвучка.

 103. Vit Gur

  Vit Gurਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Щоб всі бачили: так чудово читає Василь Степанович Мазур, Народний Артист України.👏👏👏👍

 104. Olga Moukoed

  Olga Moukoed15 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @Галина Ветрова зе і пороха обох треба під суд.

 105. Anna Andriyaka

  Anna Andriyaka2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Галина Ветрова Все вірно ви про Зеленського кажете. У нас, ще на нього говорять, « найвеличьніший» та « наполеон», бо вже дійсно носа задер та представляє з себе та на мою думку має імперські амбіції.

 106. Галина Ветрова

  Галина Ветрова2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Утро Вечер Вот с этого и начинается Культ Личности. Будьте осторожны: не сотвори себе кумира. Он у вас артист, а значит тщеславный и этому нельзя потакать. Кстати, я смотрю ваш Новостной марафон и вчера прозвучал очень тревожный сигнал: в такое время он продолжает дискредитировать другого лидера ( хочет быть один). Я о показаниях Медведчука. Почему дали его показания о Порошенко, а другие фамилии не назвали? Порошенко доставал уголь в ДНР, отказавшись от света у нас, а Зеленский брал свет у нас. В чем разница преступления? Продажа газовой трубы? Голословно, мошт Медведчук даже и врет, да это и не важно - важно, что непроверенная информация пошла в эфир. А это первый шаг распрей. Сколько последователей у Плрошенка - 24%? И, самое главное, что не мешает знать: Путин так ненавидит Порошенка, что перед выборами Зеленского в ваши уши и глаза влил против него море фейковых видео. И вы их проглотили, как мои соотечественники жрут кремлевскую пропаганду и счастливы. Если бы остался Порошенко - Путин бы не посмел даже заикнуться за спец.операцию, прежде всего потому, что те деньги, которые ваш Зеленский потратил на дороги, он бы пустил на оборону. Так что, я пока ставлю Пу и Зе в один ряд, а потом посмотрим, как у вас будут развиваться послевоенные события.

 107. Утро Вечер

  Утро Вечер2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Галина Ветрова наш Зеленський-найліпший лідер!

 108. ꧁Golden Wife꧂

  ꧁Golden Wife꧂3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Галина Ветрова щиро дякую Вам. Приємно знати, що в росії теж є Люди. Привіт із Закарпаття🤗

 109. Galina Fulei

  Galina Fulei4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Слухаю під час війни на ніч і не можу натішитися як же чудово озвучена крига! Дякую

 110. Богдан Гнатюк

  Богдан Гнатюк23 ਦਿਨ ਪਹਿਲਾਂ

  @инуся инчик ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;;;;ми;ми;и;;;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;;;;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;и;;и;;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;;и;;;и;;и;ииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииииии;ми;;и;ми;;иии;ии;;ии;ии;ии;;иии;;иии;;ииии;;ии;ииии;;ииии;и;;;и;;;;;иии;;;и;;;ии;;ии;;ии;ии;;ииии;и;и;иии;ииии;иииии;и;иииии;иии;и;;и;иииииииииииииииии;иииииииии;и;ии;ии;иии;ииии;ииии;

 111. Лілія

  Ліліяਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Правий Лев особливо коли він на дивані!!!!, Я про сашу

 112. Linna Linna

  Linna Linnaਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  @Max Goloborodko Дякую Вам...)

 113. Max Goloborodko

  Max Goloborodkoਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Сиджу в окопі і слухаю.

 114. K_680muzik

  K_680muzikਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  😔

 115. Галина Бугір

  Галина Бугір4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Велика дяка за пречудове озвучення твору.

 116. Южное солнце

  Южное солнцеਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Благодарю вас, получила большое удовольствие!

 117. Boris Golovko

  Boris Golovko4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Яка чудова мова!!!

 118. Tetiana Riabova

  Tetiana Riabovaਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже дякую! Але , на жаль, невідомо хто так чудово озвучує текст .

 119. HeaDShoT

  HeaDShoTਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Озвучує Народний артист України Василь Степанович Мазур.

 120. Анатолій Хрищенюк

  Анатолій Хрищенюкਸਾਲ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую !+++

 121. Трізольда Леонідівна

  Трізольда Леонідівна3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую за чудовий твір та озвучення. Отримала величезне задоволення!

 122. Света Лисица

  Света Лисица2 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую, закохалася вдруге в українську мову, а також дуже важливо хто читає, все це разом -- божий енергетичний спів, будьласочко, побільше творів українською мовою🙏🙏🙏🙏🙏

 123. Ир Линь

  Ир Линь3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Не всё понимаю, к сожалению, однако слушаю с удовольствием - язык, юмор, озвучка отличные !

 124. Тетяна Василькова

  Тетяна Василькова3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Це не гумор, а сатира.

 125. Нинель Химич

  Нинель Химич3 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Майстерне виконання! Браво!

 126. Irina Gil

  Irina Gil4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дуже цікаво слухати! Дякую.

 127. kristi Nani

  kristi Nani4 ਮਹੀਨੇ ਪਹਿਲਾਂ

  Дякую, гарне прочитання